Vážení zákazníci,

    naše společnost vznikla v roce 1994 a od svého počátku se specializuje na dodávky a servis měřicí a regulační techniky. Jsme dodavatelé předních firem v české republice a také odběratelů v zahraničí. Můžeme Vám nabídnout poradenskou a technickou pomoc v této oblasti a široký sortiment měřicí a regulační techniky. Dlouhodobé zkušenosti s měřicí technikou mohou i pro Vás znamenat dobrou volbu měřicího, nebo regulačního zařízení.

    Nabízíme Vám široký sortiment přístrojů pokrývajících všechny hlavní obory měření a regulace v průmyslových podmínkách. Společnost dodává přístroje pro měření a regulaci tlaku, teploty, průtoku, tepla, hladiny, vodivosti, pH, O2 a vlhkosti. Zajišťuje přitom dodávky i servis jednotlivých přístrojů, kompletních měřicích okruhů a dodávky zařízení pro měření a regulaci. Jsme rovněž schopni za výhodné ceny zajistit opravu nebo dodávku náhradních dílů pro starší typy přístrojů. Našim hlavním cílem je kvalita, spolehlivost a komplexnost dodávek.

   Ceny se neliší od ceníkových cen výrobců a navíc Vám můžeme nabídnout výhodné podmínky pro trvalejší spolupráci. Rádi Vám osobně odpovíme na jakýkoliv dotaz.

 

    Děkujeme Vám za pozornost věnovanou našim stránkám a těšíme se na spolupráci.

 

                                                                                          S pozdravem

                                                                                                                  Novák Jaromír

                                                                                                                  jednatel společnosti

 

Site Map
optimalizace PageRank.cz